谁知道手机黄的网址carway f30 ,拜托给具体介绍一下

问题补充&&
信息来源于互联网,不保证内容的可靠性、真实性及准确性,仅供参考,版权归原作者所有!Copyright &
Powered byVyberte si kino vo va?om meste:
Telekom Benefit
Za?ime to spolu
Program Telekom Benefit bude poskytovan? do 31. 1. 2015
Varovanie! Pre správny chod systému prosím povo?te JAVASCRIPT vo va?om prehliada?i.
Duálna HD kamera do&auta vrátane IR
Duálna HD kamera Carway F30 do&auta vrátane IR prisvietenia len za&69,90 EUR aj s&doru?ením.
&len za 69,90 & vr&tane doru?enia kuri&rom.
Profesion&lna videokamera do auta zna?ky Carway F30 s 8 IR LED a du&lnym objekt&vom - a? dva samostatn& objekt&vy sn&maj&ce dianie vo vozidle a priamo na ceste.&
Rota?n& objekt&v si m&?ete nato?i? tak, aby sn&mal priestor, ktor& potrebujete. Predn& objekt&v sn&ma v?dy dianie pred va&im vozidlom.
Maxim&lne rozl&&enie 1. objekt&vu je 1280 x 480 pixelov a 30 sn&mok za sekundu a 2. objekt&v m& rozl&&enie 640 x 240 pixelov pri 30 sn&mkach za sekundu.
?av& objekt&v m& a? 120& stupňov& uhol poh?adu a prav& objekt&v m& teleskopick& uhol z&beru, ktor& je mo?n& teleskopicky nastavi?. Obidva objekt&vy je mo?n& nat&?a? a? o 180&.
Kamera m& v&stup vo forme TV OUT - teda je mo?n& ju prepoji? cez AV k&ble so zobrazovac&m zariaden&m ako je napr. TV.
Technick& &pecifik&cie:
& LCD obrazovka - 2,7 & TFT farebn& displej 16:9
& uhol objekt&vov - 120 &
& obrazov& sn&ma? - CMOS
& rozl&&enie 1. objekt&vu - 1280 x 480 pixels, 30 fps
& rozl&&enie 2. objekt&vu - 640 x 240 pixels, 30 fps
& form&t videa - AVI 30 fps - 30 sn&mok za sekundu
& no?n& videnie - 8 IR LED
& detekcia pohybu
& cyklick& z&znam: &no - 2 / 5 / 10 / 15 min&t
& podpora micro SD kariet a? do 32 GB (nieje s&?as?ou balenia, mo?n& dok&pi? na DAKA.sk)
& vstavan& mikrof&n
& video v&stup - USB / AV v&stup
& TV syst&m - NTSC / PAL
& nap&jac& zdroj - vstavan& Lithiov& bat&ria
& nab&janie z USB portu po?&ta?a alebo DC 12 ~ 24V nab&ja?ka do auta
& rozmer: 135 x 63 x 28,50 mm
& v&ha: 115 gramov
Kamera sa zasiela prostredn&ctvom kuri&ra, poplatok za kuri&ra vo v&&ke 5 & je u? zahrnut& v cene kup&nu. Za dopravu u? ni? nedopl&cate.
Platnos? kup&nu je&do 30.9.2013.
Po?et kup&nov na osobu je&neobmedzen&.
Kup&n si m&?ete uplatni? na du&lnu&HD kameru do auta s IR prisvieten&m so z?avou 58% vr&tane po&tovn&ho.
Postup pri uplatnen& kup&nu:
Za ponuku zaplat&te na Telekom Benefite. Na mail dostanete kup&n s k&dom/ ?&slom a heslom.
Na str&nke &si vyberte produkt &Du&lna HD kamera do auta s IR prisvieten&m&, pridajte produkt do ko&&ka a prejdite na v&ber sp&sobu dopravy a platby.
Zvo?te sp&sob dopravy - Kuri&r a platba - z?avov&m kup&nom.
Do okienka &K&d z?avy& vp&&te k&d a do okienka &Pozn&mka& vp&&te heslo z kup&nu, bez hesla sa objedn&vka nevybav&. Automaticky sa zn&?i suma v&&ho n&kupu na 0 &, kliknite &Pokra?ova?&.&
Vyplňte kontaktn& &daje.
Tovar je posielan& prostredn&ctvom kuri&rskej spolo?nosti. Za kuri&ra u? ni? neplat&te.
Detaily ponuky
?o v&etko kamera dok&?e?
Funkcia detekcie pohybu umo?ňuje automatick& spustenie nahr&vania pri pohybe. Z&znam sa automaticky uklad& na micro SD kartu (autokamera podporuje pam&?ov& karty s kapacitou a? do 32 GB, pri?om karta nieje s&?as?ou balenia).
Mo?nos? pripojenia k PC cez USB. Kamera m& reproduktor a 2,7 & palcov& LCD displej pomocou ktor&ho vid&te ?o nahr&vate, m&?ete si prezera? vide& a fotky ktor& ste urobili a ?ahko nastav&te v&etko ?o potrebujete, od kvality videa a? po d&tum a ?as.
Disponuje aj v&konn&mi 8 IR no?n&mi LED s ktor&mi hravo zachyt&te jazdu v noci.
Kamera m& toti? nahr&vanie, ?o znamen&, ?e v automatickom re?ime nahr&va za sebou vide& s trvan&m 2, 5 alebo 15 min&t (pod?a v&&ho nastavenia) - celkovo a? nieko?ko hod&n a ke? sa va&a karta napln&, najstar&& &sek sa automaticky vyma?e a nahr& sa nov&. Tak m&?ete nahr&va? nonstop bez toho aby ste museli meni? kartu alebo ru?ne vymaz&va? vide& a v?dy m&te istotu, ?e ak sa na ceste stane nejak& zvl&&tna situ&cia, vy ju budete ma? nahrat&!
Kamera m& aj tla?idlo SOS, ktor& umo?ňuje ur?en& z&bery kamery ponecha? na pam&?ovej SD karte, teda nebud& premazan& nov&&mi z&bermi ale uchovaj& sa pre ?a?&ie pou?itie.
Po pripojen& do autozapa?ovania sa kamera automaticky zapne a za?ne nahr&va?.
Uchytenie kamery je jednoduch& pomocou dr?iaku a pr&savky, ktor& je s&?as?ou balenia. Z&znamov& zariadenie je nap&jan& z konektora cigaretov&ho zapa?ova?a alebo zo zabudovanej Li-ON bat&rie. Video je mo?n& prehra? na TV cez TV v&stup.
Balenie obsahuje:
& videokamera do auta Carvun F30
& USB k&bel
& dr?iak na predn& sklo
& nab&ja?ka do auta
& AV k&bel
& u?&vate?sk& pr&ru?ka
Ako to funguje?
1.Vyberte si z na?ej ponuky2.Prihláste sa3.Potvr?te objednávku4.Zapla?te5.Dostanete kupón6.Kupón si uplatnite u Poskytovate?a
Podporujeme platby
Sociálne siete:
Telekom Benefit
Slu?by zákazníkom
Zóna pre partnerov

我要回帖

更多关于 谁知道手机黄的网址 的文章

 

随机推荐